← Strona Grupy PFR

PFR i PFR Ventures na konferencji NOAH w Londynie

PFR Ventures
PFR i PFR Ventures na konferencji NOAH w Londynie

Paweł Borys, Prezes PFR i Małgorzata Walczak, Dyrektor Inwestycyjny w PFR Ventures wystąpili podczas NOAH Conference w Londynie, jednej z najważniejszych europejskich konferencji poświęconych internetowi, innowacjom i start-up’om.

Kilka tysięcy liderów cyfrowej gospodarki z całego świata dowiedziało się dlaczego warto inwestować w Polsce oraz co mają im do zaoferowania fundusze PFR Ventures.

Polska staje się liderem innowacji i rozwoju start-upów w Europie Środkowo-Wschodniej. To może być doskonała szansa zarówno dla inwestorów, jak i przedsiębiorców szukających miejsca do rozpoczęcia nowego projektu. Dlatego PFR Ventures poszukuje możliwości inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

"Skuteczne inwestowanie wymaga umiejętności znajdowania biznesowych okazji, ale również wyczucia odpowiedniego momentu na wejście w nie. Jestem przekonany, że to właściwy czas na inwestycje w Polsce. Celem PFR jest stworzenie wiodącego rynku VC w Europie. To kluczowy element Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju” – powiedział Paweł Borys podczas konferencji NOAH.

PFR Ventures
Poprzedni artykuł
PFR Starter: nabór 3
PFR Ventures uruchomił fundusz PFR KOFFI
Następny

Zainteresują Cię również