← Strona Grupy PFR

Spotkanie informacyjne PFR Otwarte Innowacje

PFR Ventures
Spotkanie informacyjne PFR Otwarte Innowacje

PFR Ventures zaprasza wszystkich zainteresowanych naborem do programu PFR Otwarte Innowacje FIZ na spotkanie informacyjne, podczas którego zostaną zaprezentowane główne założenia programu oraz zakres danych wymaganych do złożenia oferty.

Spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2017 r. o godz. 13:00 w Sali Kinowej Centrum Bankowo-Finansowego "Nowy Świat" S.A. przy ul. Nowy Świat 6/12 (poziom -1).
Prosimy o rejestrację na wydarzenie do 30 listopada br. (liczba miejsc ograniczona) na stronie wydarzenia.

PFR Otwarte Innowacje FIZ jest funduszem funduszy, który poprzez fundusze VC dostarczy finansowanie spółkom MŚP realizującym projekty technologiczne w formule otwartych innowacji.

Rozpoczęcie naboru ofert na fundusze VC zaplanowane jest na 4 grudnia 2017 roku i potrwa do 15 grudnia 2017 roku. Budżet inwestycyjny programu w połączeniu z wymaganym wkładem od inwestorów prywatnych pozwoli na przekazanie do spółek ponad 0,5 mld złotych.

PFR Otwarte Innowacje FIZ planuje zainwestować w 5-8 funduszy VC, przy czym dopuszczalne jest składanie aplikacji na jeden z dwóch modeli. Pierwszy model to "standardowy" fundusz VC, z wkładem pochodzącym od inwestorów prywatnych, podmiotu zarządzającego i PFR Otwarte Innowacje FIZ. Natomiast drugi model to fundusz koinwestycyjny, z wkładem od podmiotu zarządzającego i PFR Otwarte Innowacje FIZ, który będzie dobierał inwestorów prywatnych w formule deal by deal.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją naboru, która została umieszczona na stronie PFR Ventures. Więcej informacji można uzyskać pod bezpłatnym numerem infolinii Grupy PFR: 800 800 120 lub poprzez [email protected]

PFR Ventures
Poprzedni artykuł
PFR Ventures uruchomił fundusz PFR KOFFI
PFR Starter: spotkanie informacyjne dotyczące rozpoczęcia Naboru nr 3
Następny

Zainteresują Cię również