← Strona Grupy PFR

FENG: termin spotkania konsultacyjnego, prognozowany harmonogram oraz wstępna dokumentacja

PFR Ventures
FENG: termin spotkania konsultacyjnego, prognozowany harmonogram oraz wstępna dokumentacja

Rozpoczynamy nowy etap przygotowań do wdrożenia środków z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki. Nowa pula pieniędzy pozwoli na dalsze finansowanie lokalnego rynku venture capital w ramach 5 programów: PFR Starter, Biznest, Otwarte Innowacje, KOFFI i CVC. 3 października odbędzie się spotkanie, na którym omówimy prognozowany harmonogram i przedstawimy wstępne założenia nowych programów.

Wszystkich przedstawicieli zespołów zarządzających zapraszamy do udziału w spotkaniu 3 października o 17:00, na którym omówimy parametry techniczne związane z nową konstrukcją naszych sztandarowych programów. Przedstawimy również prognozowany harmonogram.

Wydarzenie będzie miało formułę hybrydową: online i stacjonarnie (Centralny Dom Technologii). Niezależnie od formy udziału, prosimy o rejestrację: 

Jeżeli nie widzisz możliwości rejestracji powyżej, kliknij tutaj.

Wszystkie osoby, które zapiszą się na spotkanie dostaną również dostęp do wstępnej dokumentacji programów. 

Spotkanie rozpocznie się od krótkiej prezentacji dotyczącej podsumowania edycji programów PFR Ventures, która bazowała na środkach z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. W wydarzeniu weźmie udział Paweł Borys, prezes Polskiego Funduszu Rozwoju i Maciej Ćwikiewicz, prezes PFR Ventures.

[Aktualizacja 04.10.2023] Podsumowanie spotkania:

Prezentacja ze spotkania

Transmisja

 

PFR Ventures
Poprzedni artykuł
Nowe środki unijne dla polskiego rynku venture capital. Rusza druga edycja programów PFR Ventures
PFR Ventures inwestuje w TiLT Capital
Następny

Zainteresują Cię również