← Strona Grupy PFR

Rozpoczęcie naboru funduszy VC do programu PFR Starter i zaproszenie na spotkanie informacyjne

PFR Ventures
Rozpoczęcie naboru funduszy VC do programu PFR Starter i zaproszenie na spotkanie informacyjne

PFR Ventures rozpoczyna proces naboru pośredników finansowych (fundusze VC/zespoły zarządzające) do programu PFR Starter FIZ. Fundusze VC mogą zapoznać się z dokumentacją konkursową na stronie internetowej.

NABÓR

Nabór ofert będzie trwał od 22 maja do 15 czerwca 2017 roku. Aplikowanie będzie się odbywać poprzez formularz aplikacyjny, który zostanie udostępniony z dniem rozpoczęcia naboru. Pytania związane z naborem można kierować poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie do 19 maja 2017 roku

SPOTKANIE INFORMACYJNE

Otwarte spotkanie informacyjne dotyczące warunków naboru pośredników finansowych odbędzie się 28 kwietnia 2017 roku (piątek) w godzinach 10.00-12.00 w siedzibie PFR Ventures w Warszawie, przy ul. Książęcej 4 (w budynku GPW, sala „Imperium”, poziom 0, wejście od ul. Książęcej).

Na pierwsze z cyklu otwartych spotkań informacyjnych dotyczących warunków naboru pośredników finansowych zgłosił się już komplet gości. Dbając o Państwa komfort zamykamy rejestrację na spotkanie w dniu 28.04.2017 roku.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia kolejnych komunikatów na naszej stronie – wkrótce poinformujemy o dacie kolejnego spotkania, tak aby wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w konsultacjach.

PFR Ventures
Poprzedni Poprzedni
Zasady naboru na pośredników finansowych w ramach PFR Starter
Spotkanie informacyjne dotyczące PFR Starter
Następny Następny

Zainteresują Cię również

Nowy program PFR Ventures: 200 mln PLN dla zielonych funduszy VC i PE

PFR Ventures

11 maja 2021

PFR Ventures inwestuje w 2 nowe fundusze venture capital

PFR Ventures

27 kwietnia 2021

Transakcje na polskim rynku VC w Q1 2021