← Strona Grupy PFR

PFR Starter: spotkanie informacyjne dotyczące rozpoczęcia Naboru nr 3

PFR Ventures
PFR Starter: spotkanie informacyjne dotyczące rozpoczęcia Naboru nr 3

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w kolejnym naborze do programu PFR Starter FIZ do wzięcia udziału w spotkaniu, podczas którego zostaną zaprezentowane założenia Naboru nr 3 na Pośredników Finansowych - PFR Starter FIZ.

Jednocześnie informujemy, że dokumentacja konkursowa w ramach Naboru nr 3 (uaktualniona w stosunku do dokumentacji w ramach poprzedniego Naboru) zostanie zamieszczona na stronie internetowej PFR Ventures w dniu dzisiejszym. Składanie Ofert w ramach Naboru nr 3 rozpocznie się 11 grudnia 2017 roku, a zakończenie przyjmowania Ofert nastąpi 29 grudnia 2017 roku o godz. 16.00.

Główne zasady biznesowe PFR Starter FIZ nie ulegną zmianie, z wyjątkiem dostosowania w większym zakresie carried interest do standardów międzynarodowych. Zostaną wprowadzone znaczące uproszenia proceduralne oraz wprowadzona zostanie możliwość warunkowego zakwalifikowania oferty do due diligence, t.j. pod warunkiem zaakceptowania przez Oferenta wybranych liczbowych parametrów oferty: wkładu własnego, kapitalizacji funduszu oraz rynkowego carried interest. Zmiany te mają na celu uproszczenie i uelastycznienie procesu. Pozostałe zmiany w dokumentacji zostaną szerzej omówione podczas spotkania.

Spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2017 r. o godz. 11.00 w Sali Kinowej Centrum Bankowo-Finansowego "Nowy Świat" S.A. przy ul. Nowy Świat 6/12 (poziom -1).
Prosimy o rejestrację na wydarzenie (liczba miejsc ograniczona) poprzez stronę: https://pfrventuresstarternabor3.evenea.pl/.

Jednocześnie informujemy, że pytania dotyczące Naboru nr 3 można kierować poprzez formularz kontaktowy do 8 grudnia 2017 r. do godz. 12.00.
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi istotne dla Oferentów zamieszczone zostaną na naszej stronie internetowej.

Informujemy ponadto, że planowane jest także drugie spotkanie informacyjne dotyczące założeń Naboru nr 3, które odbędzie się 8 grudnia 2017 r. Dokładne dane odnośnie spotkania zostaną wskazane w osobnym komunikacie wraz z zaproszeniem do rejestracji na spotkanie.

PFR Ventures
Poprzedni artykuł
Spotkanie informacyjne PFR Otwarte Innowacje
PFR OI: informacja o planowanym Naborze nr 2
Następny

Zainteresują Cię również