← Strona Grupy PFR

PFR Biznest: rusza Nabór nr 2

PFR Ventures
PFR Biznest: rusza Nabór nr 2

PFR Ventures ogłasza Nabór nr 2 do PFR Biznest FIZ, mającego na celu wsparcie aktywności inwestycyjnej Aniołów Biznesu, którzy inwestują w innowacyjne spółki na wczesnym etapie rozwoju.

Podmioty Zarządzające oraz Aniołowie Biznesu już teraz mogą zapoznać się z Zasadami Naboru. Dokumentacja oraz wnioski z oceny Ofert Naboru nr. 1 dostępne są na stronie internetowej PFR Ventures. Aplikacje będą przyjmowane od 9 do 16 marca 2018 r.

1 marca 2018 r. o godz. 15:00 w budynku Centrum Bankowo – Finansowego (ul. Nowy Świat 6 w Warszawie) w Sali Kinowej na poziomie - 1 odbędzie się spotkanie informacyjne, podczas którego będzie możliwość bezpośredniego zapoznania się z założeniami Naboru i zadawania pytań zespołowi inwestycyjnemu i prawnemu odpowiedzialnemu za przeprowadzenie Naboru. Zapisz się na wydarzenie.

Częścią okresu informacyjnego, który potrwa do 8 marca 2018 r. jest również otwarta komunikacja z rynkiem poprzez zbieranie zapytań mailowych, a następnie publikacji pytań oraz odpowiedzi w sekcji FAQ.

Więcej informacji można uzyskać pod bezpłatnym numerem infolinii 800 800 120 lub poprzez formularz kontaktowy online na stronie PFR Ventures.

PFR Ventures
Poprzedni Poprzedni
Spotkania regionalne z PFR Ventures
PFR OI: rusza Nabór nr 2
Następny Następny

Zainteresują Cię również

Nowy program PFR Ventures: 200 mln PLN dla zielonych funduszy VC i PE

PFR Ventures

11 maja 2021

PFR Ventures inwestuje w 2 nowe fundusze venture capital

PFR Ventures

27 kwietnia 2021

Transakcje na polskim rynku VC w Q1 2021