Aktualności

PFR STARTER FIZ – aktualizacja dokumentacji naboru nr 4


Zapraszamy do zapoznania się z zaktualizowaną dokumentacją konkursową w ramach Naboru nr 4 zamieszczoną na stronie internetowej PFR Ventures w zakładce PFR Starter FIZ

Podmioty Zarządzające już teraz mogą zapoznać się z Zasadami Naboru. Dokumentacja oraz wnioski z oceny Ofert z Naborów nr 2 oraz nr 3 dostępne są na stronie internetowej PFR Ventures. Aplikacje będą przyjmowane od 20 sierpnia do 7 września 2018 r.

Omówienie głównych założeń Naboru nr 4 na Pośredników Finansowych - PFR Starter FIZ oraz zmian dokumentacji Naboru nr 4 w stosunku do poprzedniego Naboru zostało szerzej omówione podczas spotkania informacyjnego 21 czerwca (prezentacja ze spotkania). Planowane jest kolejne informacyjne - prosimy o śledzenie komunikatów na stronie PFR Ventures. Systematycznie aktualizowana jest również sekcja FAQ.

Częścią okresu informacyjnego, który potrwa do 10 sierpnia 2018 r. do 16:00 jest również otwarta komunikacja z rynkiem poprzez zbieranie zapytań mailowych, a następnie publikacji pytań oraz odpowiedzi w sekcji FAQ.

Więcej informacji można uzyskać pod bezpłatnym numerem infolinii 800 800 120 lub poprzez formularz kontaktowy online na stronie PFR Ventures.